Aveeno Skin Relief Moisturising Lotion 300 ml

(9)
etu
Aveeno Skin Relief Moisturising Lotion 300 ml
Olo-hinta
10,54 €

Voimassa 31.3.2026 asti

Alennettu hinta kirjautuneelle kanta-asiakkaalle
Nopea lähetys, 0-2 arkipäivää
Ladataan...

Vertailuhinta:

0.04 €/ml

Alin 30 päivän hinta

11,16 €

Päiväys:

30.6.2028

Hajustamaton kosteusvoide, joka rauhoittaa ja kosteuttaa erittäin kuivaa ja ärtynyttä ihoa, sopii myös herkälle iholle.

Hyödynnä edullisempi hinta kirjautumalla

Alennettu Olo-hinta voimassa kirjautuneelle kanta-asiakkaalle

Kirjaudu tai liity nyt

Arvostelut

4.9

78% of customers recommend this product

Hyvä tuoye
Todella ihana, hyvin imeytyvä ja tehokkaasti kosteuttava voide, käy kasvoille, käsille ja koko vartalolle. Erinomainen hinta/laatusuhde.
Teikku
Erinomainen voide, hienosti kosteuttaa, kevyt,taputtelemalla tunkeutuu hyvin nopeasti ihoon. Melkein hajuton.
Vida
Toimiva
Ei vaahtoa liikaa, tuoksuton, jättää ihon pehmeäksi.
Anne
Riittoisa, imeytyy hyvin
mummeliini
Loistava voide, imeytyy hyvin!
Sarppa
Hyvä perusvoide, ei kuitenkaan kovin rasvainen. Imeytyy nopeasti ja tuoksuton.
Tee
Erinomainen voide atoopikolle
Camilla
Hyvä voide
Ei haise milleen, se on ihan ykkösjuttu. Psoriseen ihoon koeköyttö on vasta alussa. Ei ainakaan pahenna sitä. Palaan asiaan 1/2 vuoden kokemusten jälkeen...
Ukko
Erinomainen kosteusvoide kuivalle iholle. Käytän koko kehon voiteena, erityisesti käsien hoitoon aina pesun jälkeen. Käsidesin aiheuttamaa ihottumaa hoituu tällä voiteella.
Ritva

Kuvaus

Aveeno® Skin Relief Moisturising Lotion 300 ml, hajustamaton kosteusvoide, joka rauhoittaa ja kosteuttaa erittäin kuivaa ja ärtynyttä ihoa. Sopii myös herkälle iholle. Kliinisesti todistetusti palauttaa ihon luonnollisen suojamuurin. Täyteläinen, nopeasti imeytyvä ja tahmaamaton koostumus. Prebioottisen kolmoiskaurayhdisteen (kaurajauhe + kaurauute + kauraöljy) (in vitro) sisältävä voide auttaa parantamaan ihon luonnollisen mikrobiomin tasapainoa. Sisältää myös sheavoita. Tekee ihosta kestävämmän ja terveen näköisen ensimmäisestä päivästä lähtien.


Käyttö:  Päivittäiseen käyttöön. Levitä voidetta runsaasti iholle.


  • Hajustamaton kosteusvoide joka rauhoittaa ja kosteuttaa erittäin kuivaa ja ärtynyttä ihoa, sopii myös herkälle iholle.
  • Kliinisesti todistetusti palauttaa ihon luonnollisen suojamuurin.
  • Täyteläinen, nopeasti imeytyvä ja tahmaamaton koostumus kliinisesti todistetusti kosteuttaa ja rauhoittaa tehokkaasti erittäin kuivaa, ärtynyttä tai herkkää ihoa.
  • Sisältää prebioottisen kolmoiskaurayhdisteen (kaurajauhe + kaurauute + kauraöljy) (in vitro), auttaa parantamaan ihon luonnollisen mikrobiomin tasapainoa. Sisältää myös sheavoita.
  • Hajustamaton
  • Dermatologisesti testattu
Ainesosat

Aqua, Glycerin, Distearyldimonium Chloride, Petrolatum, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Avena Sativa Kernel (Oat) Flour, Avena Sativa Kernel (Oat) Oil, Avena Sativa Kernel (Oat) Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Steareth-20, Sodium Chloride, BHT, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol. [PR-001331]

Lisätietoja

Pakkauskoko

300ml

Päiväys

30.6.2028

Brändi

Markkinoija

McNeil

SKU

2172880

EAN

3574660536737

Perhe

Vapaakaupan tuote

Ominaisuudet

Herkkä iho, Hajusteeton, Kuiva iho

Muut ostivat myös näitä tuotteita

Navigating through the elements of the carousel is possible using the tab key. You can skip the carousel or go straight to carousel navigation using the skip links.
SYMBIOSYS Alflorex säästöpakkaus 3x30 kaps
(444)
55,50 €
Vertailuhinta 0,62 €/kpl
Saatavilla
SYMBIOSYS Alflorex säästöpakkaus 3x30 kaps
SiderAL Forte rauta kampanjapakkaus 3x20 kaps 30 mg
(421)
48,69 €
Vertailuhinta 0,81 €/kpl
Saatavilla
SiderAL Forte rauta kampanjapakkaus 3x20 kaps 30 mg
Sebamed Face&Body Wash pesuneste täyttöpussi 1000 ml
(200)
Tarjoushinta 9,90 € Normaali hinta 18,50 €
Vertailuhinta 0,01 €/ml
Nopea lähetys
etu
Sebamed Face&Body Wash pesuneste täyttöpussi 1000 ml

Lisää tuotemerkiltä

Farmaseutti suosittelee

Ladataan...
Ladataan...
Ladataan...
Aveeno Skin Relief Moisturising Lotion 300 ml